Канадские дома. СИП-строительство Украина.

Все о канадских СИП домах в Украине. Блог компании ArkoHome Canada

Статьи о строительстве, канадских домах, СИП технологии, каркасных домах, и энергосбережении

СІП панельні будинки Київ – швидко, недорого, з гарантією

СІП панельні будинки Київ – швидко, недорого, з гарантією

Так звана “канадська технологія” будівництва більш як за 10 років свого існування в Україні вже зайняла своє почесне місце серед інших домобудівних технологій. Все більше і більше наші співгромадяни замовляють збудувати СІП панельні будинки Київ .

СІП панельні будинки Київ – альтернативи не треба

Не зважаючи на деяку закомплексованість при виборі будівельної технології, що в принципі цілком поясняється важливістю самої задачі будування нового дому, переваги СІП панелей не можуть лишити байдужими нікого. А беручи до уваги значне здорожчання опалення, електрики та води, саме СІП панельні будинки Київ виступають найкращім вирішенням проблеми нового житла.

Так, так. Не просто проблеми нового будинку, а саме проблеми нового житла. І все це відбувається на фоні чергового будівельного буму, коли невелику квартиру під Києвом можна придбати за 15-20 тис у.о.

У тому справа і є, що придбати таку квартиру можна, проте комфортно і недорого жити в ній вкрай непросто.

СІП панельні будинки Київ – перерахуємо переваги СІП

Переваги канадських будинків давно відомі, але що нам здається найголовнішим, так це загальний український досвід проживання в таких будинках. Все ж таки 11 років СІП будівництва в Україні – це термін доволі великий. І оскільки СІП будівництво у нас зачепило бум 2003-2008 року, то зрозуміло, що мова йде не про 100 таких будинків, а про 7-8 тисяч. Саме стільки таких будинків побудовано в нашій краіні і в них живуть люди, що діляться власним досвідом.

Проте не буде зайвим перерахувати переваги зведення зовнішніх стін з СІП панелей:

  • відповідність світовим технологіям;
  • швидкість будування;
  • загальна міцність самих панелей і будинка в цілому;
  • екологічна чистота матеріалів;
  • невелика вартість;
  • ремонтопридатність…

Переваг дуже і дуже багато. Проте не слід забувати, що комфортний дім – це не тільки стіни. Комфортний дім – це перш за все комфортне перебування в ньому. І будувати сучасний комфортний дім требі дотримуючись будівельних правил. Не забуваючи про правильно розраховану вентиляцію, звукоізоляцію, якісну гідроізоляцію, правильно опалення тощо…

АРКОХОУМ Канада-Украина” – СІП панельні будинки Київ – найякісніше будування

Leave a Reply

Принимаем заказы
на строительство
домов
в Киеве и Киевской области.

7 800 у.е. – Попробуйте найти дом дешевле!

Мы уверены, что на сегодняшний день дешевле, чем у нас построить дом (пусть и не более 40 кв.м.), но настоящий дом с фундаментом, тепло- и звукоизоляционными стенами, утепленной крышей, перекрытиями, кровлей, и звукоизоляционными внутренними перегородками просто невозможно.

Повторим еще раз - всего два месяца и менее 8 тысяч у.е. - и вы владелец настоящего, качественного, теплого и долговечного дома!

Посмотреть проект Acadia Cottage