Канадские дома. СИП-строительство Украина.

Все о канадских СИП домах в Украине. Блог компании ArkoHome Canada

Статьи о строительстве, канадских домах, СИП технологии, каркасных домах, и энергосбережении

Канадський будинок недорого – краще будувати, аніж купувати готовий

Канадський будинок недорого – краще будувати, аніж купувати готовий

Отримати для життя канадський будинок недорого – це в принципі не дуже складна справа. Канадські будинки, через особливості будівельної технології, самі по собі недорогі. Значно важливішою і тому більш складною виявляється задача отримати дім зручний для життя. І виною тому особливості канадської технології будівництва і характерні риси наших з вами співгромадян.

Канадський будинок недорого – у чому особливість

Як не дивно, але саме легкість і вдавана простота СІП технології і виступають таким собі підводним камінням. Оскільки збирання чи зведення канадського дому зрозуміле і просте, то багатьом людям здається, що оскільки стіни поставити просто, то і весь будинок загалом будується і обробляється легко і зрозуміло. Але це не так. Дуже багато помилок робиться будівельниками – аматорами при зведенні:

  • фундаменту;
  • виробництві чорнової підлоги;
  • підбору матеріалів для конструкцій даху;
  • прокладці інженерних мереж тощо.

І якщо з деякими з таких помилок впоратися нескладно, це стосується, скажімо, вентиляції, то більшу їх частину неможливо виправити без значних пошкоджень зовнішньої та внутрішньої обробки і доволі неприємних матеріальних витрат.

Зручний канадський будинок недорого – добра порада

Беручи до уваги той факт, що термін будування і обробки канадського будинку до повної готовності “під ключ” вкрай короткий – 4-5 місяців – ми рекомендуємо не купувати готові або напівготові будинки, а замовляти нове будівництво. Ви отримаєте, по-перше, будинок із тим розташуванням приміщень, яке оберете саме ви, а не хтось інший за вас, а по-друге, будівельна компанія, яка зведе ваш дім і виконає зовнішню і внутрішню обробку, виступить гарантом якості робіт і протягом гарантійного терміну обслуговуватиме ваш зручний новий дім.

Не можна обійти увагою ще один момент. Справа в тому, що будинки “на продаж” у нас в країні будують дуже і дуже безладно. І розповіді продавців таких споруд, що буцім-то будувалося “для себе” не повинні аж ніяк вас заспокоювати.

Особливо треба бути обережними з будівлями , що продаються вже із зовнішньою і первинною внутрішньою обробками. В такому випадку ви взагалі не можете нічого перевірити. Тому замовляйте будівництво і живіть спокійно і щасливо.

АРКОХОУМ Канада-Украина” – Канадський будинок недорого – будуємо від А до Я

Leave a Reply

Принимаем заказы
на строительство
домов
в Киеве и Киевской области.

7 800 у.е. – Попробуйте найти дом дешевле!

Мы уверены, что на сегодняшний день дешевле, чем у нас построить дом (пусть и не более 40 кв.м.), но настоящий дом с фундаментом, тепло- и звукоизоляционными стенами, утепленной крышей, перекрытиями, кровлей, и звукоизоляционными внутренними перегородками просто невозможно.

Повторим еще раз - всего два месяца и менее 8 тысяч у.е. - и вы владелец настоящего, качественного, теплого и долговечного дома!

Посмотреть проект Acadia Cottage