Канадские дома. СИП-строительство Украина.

Все о канадских СИП домах в Украине. Блог компании ArkoHome Canada

Статьи о строительстве, канадских домах, СИП технологии, каркасных домах, и энергосбережении

Фундамент для канадського дому – універсальний і недорогий

Фундамент для канадського дому – універсальний і недорогий

Питання правильного фундамента при будівництві – це питання доволі важливе. А виходячи з нашого досвіду, дуже мало фахівців навіть в будівельних компаніях розуміються на вірних розрахунках і принципах при проектуванні фундамента. Тому фундаменти часто густо проектують із принципа “аби не впало” і виходять вони дорогі, помпезні і громіздкі. Ми розповімо вам про те, як зробити оптимальний фундамент для канадського дому – такий як треба – універсальний та недорогий.

Фундамент для канадського дому – вірні передумови

Для того, щоб зробити правильний фундамент і виконати його недорого, треба добре розуміти основні параметри тієї будівлі, яка планується:

  1. Загальна власна вага будівлі;
  2. Загальні розміри і форма майбутньої будівлі;
  3. Стан та склад грунтів.

Якщо мова йде про фундамент для канадського дому, то ми розуміємо, що загальна вага будинку вкрай незначна. В порівнянні з цегляним будинком 1 м кв стіни із СІП панелей або сендвіч панелей, або каркасної –  в 25-30 разів легше. З цього випливає, що головне для правильного фундамента під таку споруду – це загальна жорсткість. При чому стан і якість грунтів в приципі особливого значення не мають.

Саме тому фундаменти, які викорисовуємо ми – це універсальні залізобетонні фундаменти на буро-набивних залізобетонних палях. Саме такий фундамент є простим, недорогим і його виконувати можна протягом цілого року.

Фундамент для канадського дому – крок за кроком

Після розбивки на ділянці габаритних розмірів майбутнього будинку виставляється опалубка, потім влаштовуються отвори для буро-набивних паль, завозиться і трамбується грунт для зворотньої засипки, виконується шар гідроізоляції, проводиться армування з виставленням так званих маяків, а потім все за один раз бетонується. Звичайно, що в фундаменті прокладають необхідні комунікації і залишають за потреби отвори для інженерних мереж.

   

   

   Як бачите, ані сніг, ані досить низька температура не стають на заваді для фундаментних робіт. При чому саме земляних робіт, тобто робіт із грунтом, практично немає окрім буріння отворів для паль.

І ще. Для легких за власною вагою будинків немає потреби вичікувати повного затвердіння бетону і, зрозуміло,  немає потреби очікувати просадки такого фундамента. Зазвичай вже через тиждень можна сміливо ставити стіни.

АРКОХОУМ Канада-Украина” – Фундамент для канадського дому і все інше аж до повної готовності

Leave a Reply

Принимаем заказы
на строительство
домов
в Киеве и Киевской области.

7 800 у.е. – Попробуйте найти дом дешевле!

Мы уверены, что на сегодняшний день дешевле, чем у нас построить дом (пусть и не более 40 кв.м.), но настоящий дом с фундаментом, тепло- и звукоизоляционными стенами, утепленной крышей, перекрытиями, кровлей, и звукоизоляционными внутренними перегородками просто невозможно.

Повторим еще раз - всего два месяца и менее 8 тысяч у.е. - и вы владелец настоящего, качественного, теплого и долговечного дома!

Посмотреть проект Acadia Cottage