Канадские дома. СИП-строительство Украина.

Все о канадских СИП домах в Украине. Блог компании ArkoHome Canada

Статьи о строительстве, канадских домах, СИП технологии, каркасных домах, и энергосбережении

Будинок із СІП панелей – розводимо інженерні мережі

Будинок із СІП панелей – розводимо інженерні мережі

Отже, ви замовили будинок із СІП панелей. Питання стає, чи варто замовляти розведення інженерних мереж саме будівельникам, чи вигідніше довірити цю роботу вузьким спеціалістам чи виконувати її на етапі внутрішної обробки?

(Оскільки нашею головною задачею є зведення недорогих і якісних будинків, то стає зрозумілим, що питання якості виконаних робіт і, відповідно, комфорту і зручності майбутнього використання такої споруди знаходиться, певна річ, на першому місці. Тому, якщо ми говоримо про низькі ціни і економію, то питань якості це не стосується.)

Будинок із СІП панелей – інженерні мережі

До інженерних мереж відносять:

  • електричну мережу;
  • водопровід і каналізацію;
  • вентиляцію;
  • опалення.

Ми радимо основні питання щодо прокладання електрокабелів, водопровідних труб під запірну арматуру, каналізаційної системи, вентиляції довірити саме будівельній компанії. Це ж саме стосується і деяких систем опалення, таких як підлога з підігрівом та опалення за допомогою радіаторів. А от , скажімо, облаштування печі або каміну бажано замовляти спеціалізованій компанії або вузьким спеціалістам.

При чому мова йде саме про розведення основних мереж: кабелів, труб тощо. Справа в тому, що оскільки ми говоримо про будинки невеличкі за загальною площею, то, зрозуміло, що і всі ці інженерні мережі – водопровід, каналізація, електрика, вентиляція, опалення – будуть мати нескладну систему розведення. І замовляти виконання таких робіт вузьким спеціалістам буде дорого.

Будинок із СІП панелей – де не варто економити

  1. Не можна економити на вентиляції. Ми не просимо вас робити загальну вентиляційну систему вашого будинка, проте в кухні і санітарних приміщеннях (вбиральнях, ванних кімнатах, пральні) має бути вентиляція із електровентиляторами – примусова вентиляція. Це недорого і вкрай важливо. Щодо рекуператорів, то їх майже завжди можна доволі просто установити потім, якщо виникне така потреба.

2. Не варто економити на якості і захисті електрокабелів.

3. Що стосується опалення, то на нашу думку правильніше буде заздалегідь передбачити декілька засобів і способів опалення: підлогу із підігрівом – електричним або водяним, піч або комин, звичайні обігрівачі, кондиціонери із інверторами тощо. Диверсифікаційний підхід до цього питання стане вам у пригоді і допоможе добряче зекономити на такій важливій статті розходів.

АРКОХОУМ Канада-Украина” – будуємо недорого і згідно нормам ДБН будинок із СІП панелей для вас.

Leave a Reply

Принимаем заказы
на строительство
домов
в Киеве и Киевской области.

7 800 у.е. – Попробуйте найти дом дешевле!

Мы уверены, что на сегодняшний день дешевле, чем у нас построить дом (пусть и не более 40 кв.м.), но настоящий дом с фундаментом, тепло- и звукоизоляционными стенами, утепленной крышей, перекрытиями, кровлей, и звукоизоляционными внутренними перегородками просто невозможно.

Повторим еще раз - всего два месяца и менее 8 тысяч у.е. - и вы владелец настоящего, качественного, теплого и долговечного дома!

Посмотреть проект Acadia Cottage